Normal view MARC view

Soukromý archiv Antonína Tichého - Freiheit

Vytvoření, vznik: Svoboda nad Úpou 90. léta 20. stoletíPopis: mnoho krabicDalší název: Tondův soukromý archivPředmětová hesla: Tichý, Antonín, 1941- | Piette, Prosper, 1846-1928 | Soukromý archiv Antonína Tichého - Freiheit (Svoboda nad Úpou, Česko) | soukromé sbírky | vlastníci corcontik | dějiny | 19. - 20 stoletíMístopisné zařazení: východní Krkonoše | Rýchory (Žacléř, okres Trutnov) | Sklenářovice (Mladé Buky, okres Trutnov)Forma: digitální služby Zobrazit na mapě Online zdroje: Freiheit - webový portál Antonín Tichý ze Svobody nad Úpou se celý život věnuje sběratelské a publikační činnosti na poli krkonošské vlastivědy. Jeho zájem není zaměřen pouze na Svobodu nad Úpou, ale na celou oblast Krkonoš. Své objevy publikuje na stránkách časopisu Krkonoše - JIzerské hory, Veselého výletu, Výčepního listu a v dalších. Je autorem řady textu k naučným stezkám.Archiv Antonína Tichého má velký význam především pro studium dějin Svobody nad Úpou a východních Krkonoš ve 20. století. Především se jedná o obrazový materiál. Mimo výše zmíněných publikuje Antonín Tichý své nálezy na svých internetových stránkách, kde jej lze i kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.
Item type: Informační fondy
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings: Soukromá sbírka Antonína Tichého

Antonín Tichý ze Svobody nad Úpou se celý život věnuje sběratelské a publikační činnosti na poli krkonošské vlastivědy. Jeho zájem není zaměřen pouze na Svobodu nad Úpou, ale na celou oblast Krkonoš. Své objevy publikuje na stránkách časopisu Krkonoše - JIzerské hory, Veselého výletu, Výčepního listu a v dalších. Je autorem řady textu k naučným stezkám.

Archiv Antonína Tichého má velký význam především pro studium dějin Svobody nad Úpou a východních Krkonoš ve 20. století. Především se jedná o obrazový materiál. Mimo výše zmíněných publikuje Antonín Tichý své nálezy na svých internetových stránkách, kde jej lze i kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha