Normal view MARC view

Deutsches Historisches Museum (Berlin, Německo)

Další název: DHMPředmětová hesla: Deutsches Historisches Museum (Berlin, Německo) | muzea | vlastníci corcontikForma: knihovní fondy | archivní fondy | muzejní sbírky | digitální služby Zobrazit na mapě Online zdroje: Oficiální stránka organizace | Vstup do katalogu Německé národní historické muzeum bylo založeno v roce 1987. Jeho cílem je propagovat německou historii, především umění a kulturu, v evropském kontextu. Vytváří muzejní expozice, pořádá výstavy a vzdělávací akce, věnuje se vědeckému výzkumu a vydává publikace. Důležitou součástí muzea je jeho knihovna a mediatéka.Knihovna muzea je veřejně přístupná, výpůjčky jsou možné pouze prezenčně do studovny, kopie literatury jsou povoleny na speciálním knižním skeneru. K regionu Krkonoš je významně zastoupena literatura vydaná v Německu ve 20. století. Knižní fond zpřístupňuje Společný katalog Německého historického muzea, Dokumentačního centra vysídlení, vyhnání a nucené migrace a Spojeneckého muzea Berlín.
Item type: Informační fondy
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
No physical items for this record

Německé národní historické muzeum bylo založeno v roce 1987. Jeho cílem je propagovat německou historii, především umění a kulturu, v evropském kontextu. Vytváří muzejní expozice, pořádá výstavy a vzdělávací akce, věnuje se vědeckému výzkumu a vydává publikace. Důležitou součástí muzea je jeho knihovna a mediatéka.

Knihovna muzea je veřejně přístupná, výpůjčky jsou možné pouze prezenčně do studovny, kopie literatury jsou povoleny na speciálním knižním skeneru. K regionu Krkonoš je významně zastoupena literatura vydaná v Německu ve 20. století. Knižní fond zpřístupňuje Společný katalog Německého historického muzea, Dokumentačního centra vysídlení, vyhnání a nucené migrace a Spojeneckého muzea Berlín.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha